Kdo modul Osoby využije

  • personalisté k evidenci údajů o zaměstnancích a uchazečích o práci
  • obchodní manažeři pro vytvoření přehledné databáze kontaktů
  • zaměstnanci pro poznávání svých kolegů
  • všichni pracovníci pro spravování svých osobních údajů

Modul Osoby slouží jako pomůcka personalistům i ostatním pracovníkům pro ukládání kontaktních údajů. Evidujete zde osobní údaje, údaje pro personalisty a po ruce máte i e-mailovou komunikaci s obchodními partnery.

Jednotlivé osoby můžete uložit do svých kontaktů a nastavit synchronizaci s telefonem. Tím uchováte veškeré aktuální kontakty dle firemní databáze. Jednotlivé změny v kontaktech obchodních partnerů se projeví i ve firemní databázi.

Co najdete v modulu Osoby 

Evidence pro personalisty

Personalisté si v tomto modulu evidují potřebné údaje o zaměstnanci i o uchazeči o práci. Přehled tak mají o nově přijímané osobě či o zaměstnanci a jeho pozici, o platovém ohodnocení či o předchozích pracovních zkušenostech. Zaznamenáváte sem i podklady pro mzdové oddělení a administrativu.

Synchronizujte kontakty

V profilu vybrané osoby naleznete nastavení pro synchronizaci kontaktů s mobilním telefonem. Obchodní manažeři díky tomu mají na cestách stále aktuální údaje a zároveň získají kompletní firemní databázi osob i společností. Pokročilé nastavení umožňuje založit osobu či firmu z nového kontaktu.

Podívejte se na profil kolegy

Seznamte se se svými novými kolegy pomocí jejich profilu a fotografií. Každá osoba ve firmě má svou profilovou fotku, která se zobrazuje v komunikaci s pracovníkem. Podle toho poznáte, s kým daný úkol řešit. V profilu si osoby nastavují své kontakty, včetně sociálních sítí a pracovního zařazení.

Prohlédněte si detailně modul Osoby

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Nepropásněte narozeniny kolegů a mějte přehled nad výročími nástupu. Modul Významné události pracuje s údaji o narozeninách, svátcích a výročí nástupu všech zaměstnanců. S pomocí widgetu si je zobrazíte i na hlavní ploše systému. Už nikdy nezapomenete popřát svému kolegovi.
  • Ve svém kalendáři uvidíte události kolegů, vytvoříte poznámky na schůzky a zobrazíte si docházku svého oddělení. Je zde také viditelná dovolená. Svůj kalendář si můžete zpříjemnit zobrazením přezdívek.
  • Vyřizujte jednoduše úkoly, žádosti či obchodní komunikaci pomocí úkolovacího systému Aktivity. Zaznamenáte si sem každou pracovní činnost. Všechny úkoly se vážou k zakázce klienta.
  • Prohlédněte si v ceníku, kolik by stálo zavedení modulu Osoby ve vašem eBRÁNA systému.
ANCHOR_TOP_TITLE