K čemu Nástěnka slouží

  • rychlé předání informací kolegům
  • zveřejnění pracovních oznámení
  • možnost sdílet radostné soukromé zprávy
  • vytváření dobrých vztahů mezi pracovníky ve firmě

Nástěnku ve své firmě využijete především pro neformální komunikaci mezi zaměstnanci. Jde o perfektní součást vaší firemní sociální sítě. Slouží k rychlému sdílení informací v celé společnosti, kolegové díky ní mohou svým spolupracovníkům oznámit nejrůznější novinky, například narození potomka.

Tento widget na vaší pracovní ploše nabízí možnost okamžitého komentování a přidání „To se mi líbí“. Firemní nástěnku mohou využívat všichni pracovníci, je totiž neomezena přístupovými právy, a tudíž celofiremní.

Rychlá oznámení pro pracovní i soukromé novinky

Nahraďte hromadné e-maily a dejte kolegům vědět o nových událostech přes rychlé oznámení. Můžete sem sdílet soukromá sdělení, jako je pozvání na oslavu. Hodí se sem i taková, která se týkají firmy, třeba o novém kávovaru v kuchyňce. Nástěnku využijete i pro organizování firemních akcí.

Příspěvky vaši kolegové nepřehlédnou, protože nástěnku mohou mít připnutou na hlavní ploše, kterou vidí ihned po přihlášení do eBRÁNA systému. Na příspěvky je upozorní i systémové oznámení.

Diskutujte s kolegy nad příspěvky

Příspěvky na nástěnce, aktivity a články mohou vaši kolegové komentovat a diskutovat nad nimi. Komentář, kterým pracovník vyjádří svůj postoj, se zobrazí pod příspěvkem. Autor má tak všechny komentáře na jednom místě, na očích a seřazené na jednom místě. Jde o perfektní záležitost pro diskuzi nad problémem i pro vyjádření svého názoru.

Vyhledejte na nástěnce, co vás zajímá

Zaujal vás kolegův článek, ale máte na jeho přečtení čas až později? Nemusíte se bát, že by se vám ztratil Na nástěnce snadno vyhledáte příspěvek, který potřebujete. Nemusíte k tomu ani znát všechny údaje, stačí pouze zadat autora a část textu či datum publikování. Najdete všechny příspěvky od jednoho kolegy nebo takové, které obsahují danou informaci.

Prohlédněte si, jak vypadá nástěnka systému

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Napište kolegům článek o zážitcích z konference, informujte je o výsledcích svého oddělení nebo šiřte nové know-how a veďte k němu diskuzi. Můžete také nechat potvrdit čtení a uvidíte úspěch svého článku.
  • Rozvíjejte dobré vztahy mezi kolegy. Oslavte jejich narozeniny, mějte přehled nad výročími nástupu. Významné události pracují s údaji o narozeninách, svátcích a výročí nástupu všech zaměstnanců. Už nikdy nezapomenete popřát svému kolegovi.
  • Prohlédněte si v ceníku, co obnáší zavedení modulu Nástěnka do vašeho eBRÁNA systému.
ANCHOR_TOP_TITLE