3 případy, kdy vám systém na správu dokumentů usnadní život

 

Chcete si správu dokumentů vyzkoušet?

Vyplňte formulář a získejte přístup do 30 denní verze zdarma.
Pokud chcete poradit nebo pomoci, pak využijte naši
vstupní konzultaci zdarma.

Snadná dohledatelnost pomocí zatřízení dokumentů více způsoby

Dokumenty jsou zatřízené do složek, dále si je můžete třídit podle typu a podle libovolných štítků. Nad názvem a popisem dokumentu můžete fulltextově vyhledávat. Dokumenty, pro které často chodíte, si označíte hvězdičkou a máte je vždy na úvodní ploše hned po ruce.

Automatické verzování dokumentů šetří práci

Dokumentům přiřazujeme třímístné číslo 1.0.0. Podle velikosti změny v dokumentu se automaticky navýší odpovídající číslo a případně se publikuje oznámení o změně nebo se vyžádá potvrzení o vzetí na vědomí. Automatizace šetří čas a sjednocuje procesy v celé firmě.

Sdílení a systém práv podle firemní struktury

Každému dokumentu můžete nastavit, pro koho je určen. Tento výčet se neomezuje pouze na konkrétní zaměstnance, ale také na divize, oddělení, pozice nebo libovolně vytvořené skupiny. Tato forma sdílení je výhodná pro nové zaměstnance. Tím, že se zařadí do firemní struktury, mají ihned odkryté všechny dokumenty určené dané pozici.

Propojení na další součásti eBRÁNA systému

Aby se vám dokumentový sklad ve firmě co nejvíce uchytil, doporučujeme použít i další části systému. Příkladem mohou být kontaktní údaje na kolegy, informace kdo bude mít brzo narozeniny, představení nových pracovníků, firemní nástěnka s nejdůležitějšími zprávami z firemního dění.

Prohlédněte si ukázky z dokumentového skladu

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Podívejte se do ceníku, kolik stojí Systém na správu dokumentů.
  • Aby měl Systém na správu dokumentů ve vaší firmě větší úspěch, můžete ho doplnit o další užitečné moduly - nástěnku, články nebo významné události.
ANCHOR_TOP_TITLE