K čemu Významné události slouží

  • připomenutí výročí nástupu a narozenin
  • poznávání nováčků ve firmě
  • navázání komunikace s klientem na základě jeho významných událostí 

Modul Významné události je chytrým doplňkem pro vaši plochu v eBRÁNA systému. Zobrazují se v něm narozeniny, výročí nástupu kolegů nebo nováčci ve vaší společnosti. Vaše firemní sociální síť tak bude obohacena o užitečného pomocníka, díky kterému mohou pracovníci popřát k významnému výročí nebo blíže poznat nově příchozí kolegy.

Modul využijí například i obchodní zástupci, kteří díky zobrazeným významným událostem mohou nezávazně navázat komunikaci s klientem.

Poznejte nové lidi ve firmě

Mějte zčerstva po ruce informace o nových spolupracovnících. Na své úvodní ploše vidíte jméno i fotografii nově příchozích lidí, takže když ho potkáte, již budete vědět, že jde o novou posilu do firemního týmu. Vaše personální oddělení může ke každé osobě přidat krátké informace o tom, co pracovníka baví a jakou bude zastávat pozici. Díky těmto informacím budete vědět, co máte s novým kolegou společného a jak vám bude nápomocný při práci.

Už nezapomenete na šéfovy narozeniny

Mít v paměti všechna data narození kolegů je obtížné, ale v mnohých případech se vám to bude hodit. S modulem Významné události si je však pamatovat nemusíte. Ve widgetu na pracovní ploše uvidíte, kdo zrovna slaví narozeniny. Tyto události se navíc zobrazují dopředu, a tak mají pracovníci dost času třeba i na to, aby koupili dárek svému šéfovi. Obchodníci mohou díky významným výročím a datům svých zákazníků kontaktovat klienta, který bude tímto zájmem jistě potěšen.

Prohlédněte si významné události z blízka

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Zveřejňujte formální i neformální informace a události na vaší firemní nástěnce. Tento modul slouží pro zobrazování nejnovějších informací od kolegů. Zpětnou vazbou je pak komentování a přidávání "To se mi líbí".
  • Zveřejňujte články o výsledcích vašeho oddělení, o zážitcích ze školení nebo veďte diskuzi k novému know-how. V tomto modulu si také můžete nechat potvrdit od kolegů, že článek četli a jsou s informacemi v něm seznámeni.
  • Podívejte se do ceníku, kolik stojí zavedení modulu Významné události do vašeho eBRÁNA systému.
ANCHOR_TOP_TITLE