Upravit stránku

Máte dotaz k funkčnosti vašeho eBRÁNA systému, máte podezření na jeho nesprávné chování nebo se chcete poradit, jak používat některý modul? Kontaktujte naši technickou podporu pomocí e-mailu nebo telefonu. Vše vám ochotně vysvětlíme a váš požadavek vyřešíme do garantovaného času.

Vybírejte ze dvou tarifů

Technickou podporu od nás získáte společně s eBRÁNA systémem. Můžete však vybírat ze dvou variant, z nichž má každá své výhody. Například s tarifem Exclusive vyřešíme váš požadavek už za 10 pracovních hodin. Bude pro nás prioritní a vyřešíme jej pro vás co nejdříve budeme moci.

Jak dělíme požadavky

Od momentu, kdy nám sdělíte svůj požadavek, se začne počítat čas do jeho vyřešení. To, jak je dlouhý, závisí na závažnosti požadavku a na tarifu, který si u naší technické podpory zvolíte. Závažnost na technické podpoře dělíme do tří skupin:

  • A – nejzávažnější – systém nelze používat (např. zobrazuje se vám bílá stránka)
  • B – průměrně závažný požadavek – chyba omezuje uživateli funkčnost (např. nelze přidat nebo editovat záznam)
  • C – nejméně závažný požadavek – chyba nebrání užívání systému, pouze je nepříjemná (např. nezobrazuje se část textu)

Tarif Basic

Hlavní rozdíl mezi nabízenými tarify je doba vyhrazená k vyřešení požadavků. S tarifem Basic u nás máte garanci, že vaše požadavky vyřešíme do 45 pracovních hodin. Na obrázku však můžete vidět, že to zvládáme i rychleji.

Tarif Exclusive

Tento tarif se vám vyplatí zejména tehdy, když potřebujete mít vyřešený dotaz co nejdříve. Jde o exkluzivní typ služby, u které garantujeme vyřešení všech vašich požadavků do 10 pracovních hodin. Většinu problémů však odstraníme a vyřešíme již za méně než 5 hodin.

A jaká je úroveň naší technické podpory?

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.
Nahoru