Upravit stránku

S modulem Články sdělíte formální informace spolupracovníkům. Články, které uveřejníte, mohou být nejrůznějšího charakteru. Hodí se sem informace z konferencí, soupisy výsledků oddělení nebo přehled změn v produktovém katalogu. Ve své správě máte typ i cílení článku. Jde o užitečný modul, sloužící pro rozvoj firemní sociální sítě.

 

K čemu Články využijete

  • sdílení poznatků z konferencí nebo školení
  • cílení informací na oddělení či skupinu osob
  • pomoc při řešení úkolů pomocí báze znalostí na konkrétní typy úkolů
  • vyžádání potvrzení článků po přečtení

Podívejte se, jak je snadné vytvářet články

Zobrazte článek pouze vybraným kolegům

Článek, který napíšete, můžete zobrazit pouze osobám, kterých se týká. Nastavíte jej jenom konkrétním kolegům, skupinám osob, oddělení či pozici. Článek se tak zobrazí jen tomu, pro koho je článek hodnotný a neruší ostatní pracovníky.

Nechte si potvrdit přečtení

Při předání důležité informace budete jistě chtít vědět, zda si ji vaši kolegové přečetli. I na to eBRÁNA systém myslí. Kliknutím na potvrzení vám osoba dá najevo, že informace ve vašem článku četla. Může sem připojit i komentář, zajímá-li se o další informace nebo se chce ke sdělení vyjádřit.

Přidávejte články k aktivitám

Články vám pomohou i při řešení jednotlivých úkolů. Vaše články mohou obohatit znalosti, které využíváte k řešení aktivit. Takové články se objeví přímo u úkolu určitého typu nebo podle potenciálů nabízených vašim klientům. Pokud vedete s kolegy diskuzi nad určitým problémem, obohacujete také firemní know-how.

Podívejte se na články zblízka

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Na nástěnce uveřejníte formální i neformální novinky svým kolegům. Tento modul vám na pracovní ploše zobrazí čerstvé informace od kolegů, kteří je mohou komentovat.
  • Mějte významné události svých kolegů vždy při ruce. Obchodní manažeři tento chytrý modul také využívají pro neformální kontaktování klientů. Zobrazí se vám zde i informace o nových posilách ve vaší firmě.
Nahoru