V čem vám modul pomůže

  • jde o kompletní databázi kontaktů
  • synchronizování kontaktů na vaše obchodní partnery do mobilu
  • aktuální kontakty na kolegy a obchodní partnery
  • sdílení vašich kontaktů kolegům
  • import kontaktů z vašeho Google účtu

Mějte své kontakty na jednom místě. Můžete je sdílet kolegům nebo párovat s kontakty ve firemní databázi. Tím je udržíte aktuální. Tento modul také nabízí snadnou synchronizaci s vaším mobilním telefonem pomocí mobilní aplikace.

V eBRÁNA systému má každý uživatel svou vlastní databázi kontaktů. Může ji v modulu Osoby sdílet, upravovat a přidávat. Všechna důležitá telefonní čísla, e-maily i profily na sociálních sítích máte vždy jednoduše po ruce.

Stále aktuální kontakty

Neztrácejte čas zbytečným opisováním nových kontaktů do svého mobilního telefonu. Díky modulu Kontakty zapnete synchronizaci, díky které se vám jakákoliv změna obchodního partnera zobrazí i v telefonu.

Nastavení synchronizace se v jednotlivých operačních systémech liší. Pro ty, kdo nemají vhodnou nativní aplikaci, nabízíme řešení - aplikaci CardDav. Umožňuje synchronizovat vybrané kontakty do vašeho eBRÁNA systému. 

Prohlédněte si kontakty zblízka

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Zapojte do svého eBRÁNA systému důležitou součást CRM (péče o klienty). Modul Firmy slouží k evidenci obchodních partnerů a k zpřehlednění informací o dodavatelích. Zjednodušení představuje také automatické stahování marketingových údajů o firmách.
  • V modulu Osoby zjistíte, jak na evidování kontaktních osob klientů. Můžete zde třetím osobám dovolit komentování úkolů nebo jim dát přístup pomocí speciálních práv.
  • Synchronizujte své mobilní zařízení s vašimi kontakty a kalendářem v systému. Podívejte se, které mobilní telefony potřebují speciální aplikaci a přesné nastavení a které jsou nativně vybaveny službou exchange.
ANCHOR_TOP_TITLE