Upravit stránku

V čem vám modul pomůže

  • jde o kompletní databázi kontaktů
  • synchronizování kontaktů na vaše obchodní partnery do mobilu
  • aktuální kontakty na kolegy a obchodní partnery
  • sdílení vašich kontaktů kolegům
  • import kontaktů z vašeho Google účtu

Mějte své kontakty na jednom místě. Můžete je sdílet kolegům nebo párovat s kontakty ve firemní databázi. Tím je udržíte aktuální. Tento modul také nabízí snadnou synchronizaci s vaším mobilním telefonem pomocí mobilní aplikace.

V eBRÁNA systému má každý uživatel svou vlastní databázi kontaktů. Může ji v modulu Osoby sdílet, upravovat a přidávat. Všechna důležitá telefonní čísla, e-maily i profily na sociálních sítích máte vždy jednoduše po ruce.

Synchronizujte kontakty a sdílejte je kolegům

V eBRÁNA systému máte své kontakty bezpečně uložené. Všechny údaje můžete přenést i z Google, a to napojením profilu google+ do profilu své osoby. Kontakty si stáhnete přímo do modulu v eBRÁNA systému.

Už nikdy vám ani vašim kolegům nebudou chybět důležité kontakty. Stačí ty, které potřebujete, nasdílet konkrétní osobě. Váš kolega je bude mít u sebe, a to i v mobilním telefonu.

Stále aktuální kontakty

Neztrácejte čas zbytečným opisováním nových kontaktů do svého mobilního telefonu. Díky modulu Kontakty zapnete synchronizaci, díky které se vám jakákoliv změna obchodního partnera zobrazí i v telefonu.

Nastavení synchronizace se v jednotlivých operačních systémech liší. Pro ty, kdo nemají vhodnou nativní aplikaci, nabízíme řešení - aplikaci CardDav. Umožňuje synchronizovat vybrané kontakty do vašeho eBRÁNA systému. 

Prohlédněte si kontakty zblízka

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Pavla Vaníčková
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Zapojte do svého eBRÁNA systému důležitou součást CRM (péče o klienty). Modul Firmy slouží k evidenci obchodních partnerů a k zpřehlednění informací o dodavatelích. Zjednodušení představuje také automatické stahování marketingových údajů o firmách.
  • V modulu Osoby zjistíte, jak na evidování kontaktních osob klientů. Můžete zde třetím osobám dovolit komentování úkolů nebo jim dát přístup pomocí speciálních práv.
  • Synchronizujte své mobilní zařízení s vašimi kontakty a kalendářem v systému. Podívejte se, které mobilní telefony potřebují speciální aplikaci a přesné nastavení a které jsou nativně vybaveny službou exchange.
Nahoru