Listopadové novinky v systému, které vám ulehčí život

Na konci listopadu přinášíme velké množství užitečných, praktických vylepšení. Ať už to jsou sumarizace číselných sloupců v listu nebo upozornění při delegování úkolu, že daný člověk má dovolenou, tak i velké množství drobností zlepšujících použitelnost nebo hezkost systému. I o to jde :)  

Jak z firmy odstranit stovky zbytečných emailů a dotazů? Povíme vám, jak na to …

Dneska je rychlá doba. Každý je zavalený tunou emailů, zpráv a telefonátů. Každý zbytečný dotaz nám dává menší prostor věnovat se svojí práci naplno. V tomto příspěvku vám prozradíme, jak se zbavit značné části zbytečných dotazů typu „Kde najdu logo?“, „Kde si stáhnu hlavičkový papír?“ nebo „Kde je aktuální ceník?“.

Červencové novinky v eBRANA systému

V této verzi jsme se zaměřili na drobná vylepšení v automatizaci, které zrychlí operace, které děláte hodně často. Nastavitelná duplikace aktivit nebo propisování událostí z jednání do kalendáře.
Je toho víc, drobnosti, ale potěší.

Aktualizace eBRÁNA system 4.7.2016

Tato verze obsahuje plno vylepšení ve firmách, kde jsme upravili, jak formulář pro přidání nové firmy, tak práci s marketingovým zatřízením. Neustále také zlepšujeme permanentní databázi a práci s uloženými emaily. Podívejte se sami na celkový přehled novinek.