Upravit stránku

Firmy

V modulu Firmy evidujete veškeré obchodní partnery a zpřehledníte své obchodování s klienty. Výrazné zjednodušení představuje i automatické stahování marketingových údajů o firmách.

Zakázky

Mějte ke všem svým zakázkám vše potřebné pohromadě. V modulu Zakázky si nastavíte kalkulaci, doplníte potřebné info a můžete zde sledovat průběh zakázky i dílčích aktivit.

Aktivity

S modulem Aktivity získáte jednoduchý úkolovací systém. Obchodní i projektové úkoly se samy vážou k zakázce klienta. A všichni pracovníci vědí, kdy mají jaký úkol zpracovat.

Výkazy práce

Sledujte čas odpracovaný na jednotlivých úkolech. Výkazy práce pomohou zaměstnancům při plánování činností a manažerům v přehledu nad stavem úkolů.

Osoby

Evidujte si  veškeré informace o zaměstnancích a doplňujte info o obchodních partnerech. Ve svém profilu si nastavte, jaká upozornění se vám budou zobrazovat, vlastní fotku či novou adresu nebo telefonní číslo.

Kontakty

Dobře víme, že data jsou pro obchodní manažery to nejdůležitější. Spravujte si své kontakty a synchronizujte si je do svého telefonu. Kontakty získáváte z dat obchodních partnerů, kolegů nebo spravujete své vlastní. 

E-mailový klient

V e-mailovém klientu eBRÁNA systému můžete pracovat s více účty najednou. Velkou výhodou je zakládání úkolů přímo z e-mailu a automatické třídění pomocí pravidel.

Kalendář

Už nikdy nezapomenete na důležitou pracovní schůzku nebo úkol. Kalendář navíc propojíte se svým e-mailem. Díky tomu můžete rozesílat pozvánky a tvořit z nich úkoly, které se vám uloží do systému.

Docházka

Rozlučte se se složitým zaznamenáváním pracovní doby svých zaměstnanců. Modul Docházka je nejen jednoduchým záznamem, ale také skvělým podkladem pro účetním.

Rezervace

Modul Rezervace se stane jedním z nejdůležitějších pomocníků vaší firmy. Slouží pro zamlouvání předmětů sdílených ve firmě. Můžete si s jeho pomocí také rezervovat zasedací místnost nebo firemní vůz.

Nástěnka

Řekněte všem kolegům hned zčerstva o pracovních či soukromých novinkách. Modul Nástěnka zobrazí na pracovní ploše důležité informace od kolegů. Příspěvky může kdokoli komentovat a reagovat na ně.

Články

Napište kolegům článek o zážitcích z konference, informujte je o výsledcích svého oddělení nebo šiřte své know-how. V modulu Články můžete vést diskuzi a nechat si přečtení článku potvrdit.

Významné události

Nezapomeňte na významné události svých kolegů nebo obchodních partnerů. Už vám nikdy neunikne výročí nástupu, narozeniny či svátek. Vše uvidíte na vaší pracovní ploše a už nikdy nezapomenete popřát.

Nahoru