Ve firmách je typické mít hned několik systémů najednou. Můžete mít e-shop, skladový systém, účetní systém… a pokud nejsou propojené dohromady, musíte každou objednávku ručně zadat do účetního systému. Rostou tím náklady na zpracování i riziko chyb. Vyřešte tyto problémy pomocí integrace.

Propojte informační systém s eBRÁNA systémem

Nejčastějším modulem, který mezi eBRÁNA systémem a jinými informačními systémy propojujeme, je databáze firem a jejich kontaktních osob. Obchodní zástupci si vedou komunikaci a upravují kontakty na své klienty. Tato data se do informačního systému propisují automaticky. Obchodníci tak mají k dispozici online nástroj s kontakty na klienty a mohou je kdykoliv měnit a upravovat. A vědí, že se jim vše propíše do informačního systému.

Standardní průběh integrace

1. Sepsání prvotního zadání

Nejprve si ujasníme, jaké systémy se vám vyplatí propojit. Vypočítáme cenovou nabídku a odhadneme návratnost investice

2. Vytvoření analýzy

V této fázi máme již vypsané moduly, primární klíče a mapování polí. Na analýze si dáváme záležet, protože dobře vypracovaný plán je jistotou dodržení termínu a zamezení problémů při nasazování systému.

3. Realizace

Při realizaci je důležitá komunikace mezi 3. stranou, našimi vývojáři a pracovníkem IT. Vy zde prakticky žádné starosti nemáte. Pouze čekáte, až všichni odvedou svou práci.

4. Spuštění do ostrého provozu

Spuštění musíme vždy dobře naplánovat. Součástí analýzy bývá i převodní scénář, díky kterému máte jasno.

5. Stabilizace

Jde o fázi, která probíhá těsně po spuštění, obvykle do třetího měsíce. Odchytáváme všechny nedostatky a vrtochy systémů, které se objeví až po spuštění do provozu. Jsme připraveni okamžitě řešit problémy, které mohou přijít.

6. Údržba

Každý software přichází s novými verzemi. Je proto potřeba vždy hlídat, co se stane s propojovacími můstky.

Systémy, které dokážeme integrovat

Integrujeme jakékoliv systémy, ve kterých je nastaveno rozhraní nebo je možné získat přístup do databáze. Díky tomu, že integrace provádíme velmi často, máme bohaté zkušenosti. Obecně můžeme říci, že čím standardněji implementovaný informační systém je, tím je integrace snadnější. Je zde totiž menší množství individuálních úprav.

Nejčastěji integrované informační systémy​

 • Helios Orange
 • Altus Vario
 • Premier
 • Pohoda
 • Ježek
 • Abra

Jaká je cena integrace

Na příkladu propojení Helios Orange a eBRÁNA systému si ukážeme finanční náročnost procesu integrace.

 • Firma má zavedený Helios Orange jako svůj hlavní informační systém. Chce však řešit online komunikaci s novými klienty a zároveň rozvíjet vztahy se stávajícími. Je zde tedy nutné propojit databázi firem a kontaktních osob.
 • Ověříme, zda není v Helios Orange implementováno velké množství individuálních úprav, zda máme ke všem databázím přístup a že jsou data uložena tam, kde mají být. Prvotní zadání vám vytvoříme zdarma a trvá přibližně týden. Výstupem je cenová nabídka na analýzu.
 • Analýzu vám vytvoříme přibližně za 2-3 týdny. Dle náročnosti se její finanční náročnost pohybuje mezi 10 000-15 000 Kč. Výstupem je konkrétná cenová nabídka
 • Integraci a spuštění do ostrého provozu jsme schopni zvládnout za 4-6 týdnů. Cena za tuto službu je cca 40 000-50 000 Kč.
 • Fáze stabilizace obvykle tvoří zhruba 30 % z ceny. V našem příkladu můžeme díky nízké pravděpodobnosti chyb počítat s tím, že fáze stabilizace bude 20 % z ceny. Údržba ve formě technické podpory činí přibližně 15 % z ceny za rok.

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
 • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

 • Prohlédněte si ceník eBRÁNA systému. Díky tomu budete mít jasno, jaká služba či modul vás bude kolik stát a co máte již v ceně.
 • Naše osobní konzultace s produktovým specialistou jsou vhodné pro stávající i nové zákazníky. Probere s vámi, jaké řešení je pro vás nejvhodnější a představí vám možnosti systému.
ANCHOR_TOP_TITLE