Upravit stránku

Přehledný seznam zakázek

  • kompletní přehled o stavu zakázky i o průběhu její realizace
  • snadno sestavíte kalkulaci nabídky
  • máte dohled nad veškerou obchodní komunikací
  • přehledná evidence dokladů k zakázce

Díky Zakázkám budete mít přehled o tom co pro své klienty děláte, jaké jsou s tím spojené výdaje a jak vám za to klient platí. Eviduje jednotlivé obchodní případy a zároveň je sumářem nákladů a výnosů. Pro tvorbu konkrétní nabídky si zde nastavíte vlastní kalkulaci pro klienta.

V tomto modulu naleznete i veškerou komunikaci a činnosti pohromadě, přímo u konkrétní zakázky. Můžete také vyplnit podrobnější informace o klientovi a sledovat průběh dílčí realizační aktivity. Zakázky s sebou také nesou nastavení k výkazům práce.

Snadná kalkulace ceny pro nabídku

V Zakázkách svému klientovi pohodlně vytvoříte cenovou nabídku, kterou mu následně zašlete přes e-mailového klienta eBRÁNA systém. Kalkulaci můžete sestavovat z vašich ceníkových položek, které mají definovanou prodejní cenu, včetně její platnosti i DPH. Do ceníku máte možnost vepsat i vlastní položky. Takovou kalkulaci využijete v sestavení nabídky přes Generátor dokumentů eBRÁNA Systém.

Přehled o realizaci zakázky

Zakázku řídí aktivity. Všechny jsou přehledně uložené v zakázce, ke které se vztahují. Obchodník má díky tomuto uspořádání na očích veškerou realizaci projektu. Oblíbené zakázky si můžete připnout na svou plochu.

Dokumenty na jednom místě

Evidujte v zakázce veškeré dokumenty. eBRÁNA systém v sobě nese velikou výhodu. Vše totiž máte na jednom místě. Dokumenty ze systému můžete rovnou i vytvořit a automaticky se vám uloží a přiřadí k zakázce klienta. Pokud máte dokumenty vytvořené v jiném systému, přiložíte je přímo z počítače s jejich popisem a evidenčním číslem.

Sledujte výnosy a náklady přímo v zakázce

Sledování nákladů je někdy obtížné. V modulu Zakázky je však můžete sledovat u jednotlivých činností a úkolů a porovnávat je s jejich výnosy. Náklady se do zakázek propisují automaticky z výkazů práce, můžete je však přidávat i ručně. Výnosy pro vás budou finance od klientů, které můžete rozvrhnout do plánu úhrad.

Prohlédněte si vlastnosti modulu Zakázky

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • V modulu Aktivity zaznamenáváte každou pracovní činnost. Obchodní i projektové úkoly se vážou k zakázce klienta. Každý uživatel má přehled nad svými aktivitami ve vybraném časovém horizontu.
  • Díky modulu Firmy máte po ruce všechny informace potřebné k obchodování i pro jeho zjednodušení.
  • V ceníku si prohlédněte, kolik vás bude stát zavedení modulu Zakázky.
Nahoru