Komunikujte efektivně i v době virové krize

Krize obrátila spoustu firem vzhůru nohama. Většina pracovníků se rozutekla pracovat z domu a ti, kteří zbyli, by měli být v oddělených kancelářích a udržovat odstup. Jak v takové těžké chvíli efektivně řídit firmu a komunikovat nejen s klienty, ale i s pracovníky? Nenecháme vás v tom! eBRÁNA systém vám umožní rozdělovat a efektivně organizovat práci, hlídat produktivitu nebo sdílet informace a důležité dokumenty se všemi z firmy. Pohodlně a odkudkoliv!

Výhody firemního intranetu

  • Všichni mají informace na jednom místě.
  • Reakce všech účastníků se nikde neztratí.
  • Zbavíte se hromadných e-mailů, ve kterých se dá jen těžko vyznat.
  • Už žádné výmluvy typu: "Mně to nikdo neposlal".
  • Síť je přístupná on-line, odkudkoliv.
Díky komunikaci na společné síti už se nemusíme trápit na zdlouhavých, nekoordinovaných poradách. Pokud chceme vyřešit problém, nebo najít vhodný postup řešení, založíme nejprve téma na společné nástěnce a necháme všechny, ať řeknou svůj názor. On-line, odkudkoliv, třeba i od obchodníků z druhé strany republiky. Další schůzky vedení jsou pak mnohem efektivnější.
Martin Semerád

výkonný ředitel

Co můžete dělat na firemním intranetu?

Eliminovat hromadné e-maily

Sociální síť dokáže nahradit hromadné emaily, ve kterých se po chvíli už stejně nikdo nevyzná. Na nástěnce můžete zveřejnit jakékoliv informace - například o novém produktu, blížící se akci nebo úspěchu firmy v soutěži.

Diskutovat a lajkovat

Všichni pracovníci mohou na síti publikovat své příspěvky a reagovat na ty od kolegů, jak jsou zvyklí na jiných sociálních sítích - funkcí "To se mi líbí" nebo rozvinout svůj názor v diskusi a komentářích.

Publikovat interní zprávy a oznámení

Chystáte se na veletrh nebo konferenci? Napište o tom zprávu na síti. Třeba se někdo přidá. A až se pak vrátíte, podělte se o novinky a zajímavosti napříč celou firmou. Z vašich zkušeností pak může těžit každý, což je pro firmu ještě větší přínos než doposud.

Potěšit kolegy dobrými zprávami

Motivovat kolegy a šířit po firmě dobrou náladu se vám vždycky v dobrém vrátí. Co takhle napsat jim, jak se vám povedl ten poslední kšeft? Jen ať se ostatní inspirují, zeptají na to, co je zajímá a příště se na společné nástěnce pochlubí zase svými úspěchy.

Poznávat nové tváře a utužovat vztahy

V eBRÁNA systému má každý svůj vlastní profil s fotkou. Na sociální síti tak mnohem snáz rozpoznáte, kdo zrovna komentuje váš příspěvek, kdo napsal ten poslední článek, kdo právě slaví narozeniny, nebo jak vypadá ten nový, co právě nastoupil.

Prohlédněte si podnikovou sociální síť zblízka

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Přečtěte si, jak probíhá navázání spolupráce při zavedení eBRÁNA systému.
ANCHOR_TOP_TITLE