K čemu využijete Výkazy práce

  • zaměstnanci si vykazují čas strávený na úkolech
  • sledování produktivity práce díky grafům
  • manažeři získávají podklady pro statistiky nákladů na projektech
  • lepší time-management pro všechny pracovníky

Sledujte jednoduše rozpracovanost úkolů na projektech. Výkazy práce slouží také jako podklad pro statistiky nákladů na jednotlivých projektech a pro lepší time-management zaměstnanců. U jednotlivých úkolů a zakázek můžete sledovat vykazovaný čas práce zaměstnanců.

V modulu uvidíte rozpracovanost vlastních úkolů a zároveň vytíženost zaměstnance. Dokonce můžete v grafech sledovat díky modulu Business Intelligence osobní statistiku práce. Manažeři z těchto grafů mohou plánovat zaměstnancům práci na delší období dopředu.

Vykazujte si snadno k aktivitám

Díky tomuto modulu si zaměstnanci vykazují strávený čas přímo k jednotlivým úkolům. Náklady z výkazů práce plynou přímo do zakázek tam, kde mají být. Můžete proto sledovat, kolik práce už je na úkolech vašeho projektu odpracováno a kolik chybí do konce.

Výkazy nemusí nutně plynout pouze na úkoly, ale i na zakázky. Poté můžete navíc sledovat stav zakázek dle jejich odpracovaného času. Víte totiž, kolik času byste jí měli věnovat, aby byla pro vás zisková.

Prohlédněte si detaily modulu Výkazy práce

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Díky modulu Aktivity sledujete odpracovaný čas na jednotlivých úkolech. Každý uživatel má nad svými aktivitami přehled ve vybraném čase.
  • U modulu Osoby nastavíte například možnost komentování úkolu na vašem projektu. Evidujete zde také kontaktní osobu a můžete jí nastavit přístupy pomocí speciálních úprav.
  • Podívejte se do ceníku, kolik stojí zavedení modulu Výkazy práce.
ANCHOR_TOP_TITLE