Upravit stránku

K čemu slouží Rezervace

  • evidence používání firemních sdílených věcí jako jsou automobily, prostory a zařízení
  • usnadnění komunikace ve firmě
  • přecházení případným sporům o sdílené předměty
  • rezervovat danou položku v budoucím čase, pokud je volná

Rezervujte si během pár sekund zasedací místnost, firemní vůz nebo projektor. Díky modulu Rezervace předejdete zbytečným nedorozuměním s kolegy a budete vždy vědět, že máte pro svou práci nebo jednání s klientem včas zamluvené vše, co potřebujete. Stačí v systému vyplnit formulář a máte jistotu, že vám už nikdo zasedačku nezabere. Rezervace se stanou jednou z nejdůležitějších součástí vaší firemní sociální sítě.

Snadné využití v každé firmě

Při zavedení tohoto modulu si ve firmě sami zvolíte, které předměty sem chcete zadat. Navolíte si číselník s typy rezervací s konkrétními rezervačními položkami. Každý pracovník má pak možnost si zamluvit danou položku v budoucím čase, pokud je volná.

Už nikdy žádná nedorozumění

V rámci tohoto modulu uvidíte všechny rezervace, které kdy byly v rámci vaší společnosti provedeny. Pro jejich zobrazení můžete vybrat ze tří připravených rozvržení - tabulkový, měsíční nebo týdenní výpis. Uvidíte přesně, kdy si kdo který předmět rezervoval, kdo jej využívá nejčastěji a zda je tedy volný pro vaše jednání.

Vyhledávejte jednoduše to, co potřebujete

Ti, kteří využívají firemní sdílené předměty nejčastěji, jistě chtějí mít o rezervacích přehled. I na to eBRÁNA systém myslí. Na svou plochu si můžete přidat widget s tímto modulem, který můžete následně editovat. Obsahuje vyhledávací pole, v jehož rámci můžete vyhledat pouze ty položky, které jsou volné. Po zadání data, času a toho, co zrovna pro svou práci potřebujete, provedete snadno vyhledávání a zobrazíte stav.

Screenshot vyhledávání v rezervacích

Prohlédněte si modul rezervace zblízka

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • ceníku si prohlédněte, kolik vás bude stát zavedení modulu Rezervace.
  • Ve výkazech práce sledujete čas, který jste strávili na úkolech a zakázkách. Pomohou vám lépe řídit svůj pracovní čas. Sledujete v nich také úspěchy na úkolech vašich zaměstnanců.
Nahoru