Výhody systému pro týmové úkolování

  • Hodí se na rutinní práce i rozsáhlé projekty.
  • Nemusíte už v hlavě nosit plno poznámek a úkolů.
  • Umožňuje odkudkoliv sledovat, na čem kdo pracuje.
  • Snadno vyhodnotíte plnění termínů i nákladovosti.
  • Praktickým příkladem je možnost evidence zápisů z porad.

eBRÁNA systém mi pomáhá vést můj tým a také organizovat čas. Úkoly vidím rozdělené mezi své zaměstnance na jednom místě, takže vím kdy je potřeba je popohnat nebo jim naopak pomoci. Informace jsou nestranné, jsem tedy schopný jejich výkon férově ocenit.

Martin Semerád

výkonný ředitel

Co konkrétně umí systém týmového úkolování a projektového řízení?

Rozdělovat a sledovat jednotlivé aktivity

eBRÁNA systém umožňuje managementu, aby měl dokonalý přehled nad všemi aktivitami. Ve svých týmech, u jednotlivých pracovníků mohou sledovat alokovaný čas = náklady, dodržování termínů a také to, jak se daří nebo nedaří úkoly plnit.

Mít své vlastní úkoly pod kontrolou

Sami si můžete organizovat svůj čas a rozdělovat aktivity na ty, co je třeba řešit dnes nebo v budoucnu. Aktivity můžete odevzdat šéfovi nebo předat kolegovi. Díky centrální databázi, kde se uchovává veškerá komunikace, kolega hned ví, kde navázat, nebo vás úplně zastoupit, pokud jste nemocní.

Uchovávat veškerou komunikaci na jednom místě

Je naprosto běžné, že si kolegové předávají podklady e-mailem. A vy si je pak můžete jedním kliknutím vložit do své aktivity, aby se vám neztratily. Vše máte v jednom systému včetně veškeré komunikace a máte přehled nad náklady i termíny.

Odevzdávat úkoly a získávat zpětnou vazbu

Každý pracovník může odevzdávat své splněné úkoly nadřízenému a ten má nad vším kontrolu. Už nemusíte svolávat jednu poradu za druhou, rozesílat tisíce e-mailů, telefonovat a mámit z pracovníků jejich práci. Vždy vidíte, kdy jsou úkoly hotové, nebo proč je kolega ještě neodevzdal.

Evidovat zápisy z porad

Na vaší příští poradě už se žádný úkol neztratí. Jedním kliknutím přidáte zápis do hlavní aktivity, se kterou budete moci dále pracovat. Delegovat a rozdělovat dílčí aktivity - úkoly jednotlivým pracovníkům. V centrálním systému pak budete mít dokonalý přehled, jak se tyto úkoly daří plnit.

Prohlédněte si zblízka projektové řízení

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál?

  • Podívejte se do ceníku, kolik stojí systém pro úkolování a projektové řízení
  • Prohlédněte si i konkrétní moduly e-mailů, kalendáře, kontaktů a úkolů, které máte pro eBRÁNA system ZDARMA.
  • Kromě úkolování se podívejte také na systém pro správu poptávek.
  • Přečtěte si, jak probíhá navázání spolupráce při zavedení eBRÁNA systému.
ANCHOR_TOP_TITLE