S čím vám pomohou konzultace

Společně s našimi konzultanty proberete, jaké moduly eBRÁNA systému jsou pro vás vhodné a jaké řešení bude nejlepší pro vaši firmu 

Naši konzultanti mají bohaté zkušenosti z mnoha implementací, znají nastavení a využití systému. Tím vám ušetří moře času i nervů. Konzultace jsou vhodné pro naše nové i stávající zákazníky.

Z první ruky víme, jak obtížné je se naučit pracovat s úplně novým systémem. Dokonce i CRM specialista stráví pár hodin pouze poznáváním základů systému a evaluací, zda jsou pro firmu přínosné, nebo ne. Pro nováčka v IT systémech je poznání systémů ještě více obtížné. Proto jsme tu pro Vás, aby byl Váš přechod na nový systém, co nejjednodušší.

Martin Semerád, výkonný ředitel

Konzultanti eBRÁNA systému

Jirka Lukáš
 
Mário Krajčír
 

Provedeme vás každým koutem eBRÁNA systému

Produktový specialista vám představí moduly, které vás zajímají. K tomuto účelu využíváme buď vaši vlastní verzi, nebo naše demo. Ukáže vám plochy systému, aktivity, CRM – péči o vaše klienty, propojení systému s mobilním telefonem, e-mailem a další jeho potenciály, které vám pomohou v lepším podnikání.

Díky konzultacím prostě lépe pochopíte náš systém a uvidíte, co se vám v něm vyplatí implementovat. V ceníku si můžete prohlédnout, co konzultace obnášejí cenově. Ušetříme váš čas a navrhneme pro vás jen to, co se vám opravdu vyplatí. Nechte se provést eBRÁNA systémem přímo od jeho tvůrců.

Konzultujeme na klíč

Při schůzce konzultant vyslechne, jaké řešení si žádáte. Pokud se chcete soustředit na svůj byznys a pořídit si do své firmy systém na klíč, navrhneme vám takový postup, který vám bude vyhovovat. Vše v systému poté na míru vyšperkujeme tak, aby to vaší společnosti vyhovovalo. Implementace na klíč je sice dražší než běžné řešení, ale nezabere vám skoro žádný čas. A věřte, že od nás dostanete to nejlepší.

Konzultace pro stávající zákazníky

Konzultace s našimi specialisty využijí i stávající zákazníci využívající eBRÁNA systém. Doporučíme vám například rozšíření užívání systému na další firemní procesy a scénáře. Pomůžeme vám také vymyslet, jak je do firmy co nejlépe nasadit. Uspořádáme rovněž školení pro vaše pracovníky.

Za konzultaci u nás nic nedáte. Vážně!
Váš projekt s vámi probereme zcela ZDARMA

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Jiří Lukáš
Specialista na systém
  • Vlastní zkušební verze se hodí každému, kdo má vážnější zájem. Chce dát čas tomu si se svojí verzí pohrát, upravit si nastavení a začít si plnit svoje data. Můžete si udělat přístup i pro své kolegy a vyzkoušet si týmovou práci.  Pokud se rozhodnete eBRANA system používat tato verze vám zůstává k používání.

Kam dál

  • Abyste dokázali pochopit náš systém a aby jej dokázali vaši pracovníci co nejlépe využívat, využijte naše odborná školení. S naším lektorem projdete, co vás zajímá a nastavíte systém tak, jak potřebujete.
  • Patříte mezi firmy, které mají několik informačních systémů? Zjednodušte si podnikání pomocí integrace. Jde o jeden ze základních nástrojů pro propojení firemních systémů.
ANCHOR_TOP_TITLE