Upravit stránku

Stabilnější emailová komunikace nyní i s Microsoft Office 365

V rámci eBRÁNA systému jsme vytvořili a spustili další speciální poštovní adaptér pro Microsoft Office 365 poštovní služby. Vytvoření nového adaptéru pro office.com u nás proběhlo po vzoru nasazení adaptéru pro Gmail a přináší se sebou opět vylepšení stability a bezpečnosti propojení emailového klientu.

 

Nový poštovní office.com adaptér přináší:

 • vyšší bezpečnost a stabilitu komunikace s Vaší Microsoft Office 365 schránkou
 • nový způsob autorizace připojení do vaší schránky - není nutné nikam vkládat Vašeho heslo k office.com

Vylepšený proces schvalování aktivit

Výrazně jsme rozšířili možnosti nastavení schvalovacího procesu v aktivitách. Nyní lze určit, zda má být schvalování přiřazeno na konkrétní osobu nebo skupinu osob a jakým způsobem má dojít k samotnému schválení nebo neschválení aktivity (možnosti: "Kdokoli ve schvalování" a "Všichni ve schvalování").

Nově přidaný způsob schválení, tedy k odsouhlasení stačí pouze jedna z označených osob nebo je nutné schválení od všech, vytváří prostor pro zastupitelnost ve schvalovacích procesech. To je ideální situace pro řešení schvalování dovolených nebo účasti na školení zaměstnanců.

Detailnější proces nastavení automatického zakládání kalendářových událostí

K vylepšenému procesu schvalování aktivit přibyla i nová sada možností, jak detailně určit, jakým způsobem bude do sdíleného kalendáře v systému automaticky založena napojená kalendářová událost. Je možné nastavit typ kalendářové události, způsob sestavení názvu a časový rámec události, který může být přejatý z detailu aktivity. Také přibyla možnost určit přístupová práva k založené události a i to, zda se má po neschválení událost automaticky smazat z kalendáře.

Automatické mazání starých emailů z vybraných složek

V poštovní části našeho systému nově přibyla možnost aktivace automatického mazání starších emailů ze složky Spam a Koš. Počet dní, které definují "starý email" - určený ke smazání - si může každý klient definovat sám pro svou implementaci systému. K promazání emailů ve vybraných složkách dochází 1x za den.

Drobná vylepšění

 • Grafické vylepšení aktivit (vizitky, odsazení tlačítek, progress bar)
 • Grafická úprava sestavení struktury oddělení v zobrazení sdílených kalendářů
 • Bylo odstraněno šedivé tlačítko "uložit nastavení" z profilu osoby, jimž byla ukládána změna jazyka implementace. Tato změna se po novém ukládá globálním tlačítkem "Uložit"

Opravy

Aktivity:

 • Ošetření možnosti vložení záporné hodnoty do pole “odhad”
 • Chybné přesměrování při sdílení aktivity pomocí odkazu pro anonymní osobu
 • Oprava nefunkčního stahování příloh do aktivit, do kterých byl zkopírován email permanentní databázi
 • Fix, který dovoluje filtrování uzavřených aktivit při prohlížení a filtrování výkazů práce

Emaily:

 • Drobné opravy v mailovém klientu (manuální změna stavu emailu z přečteno na neprečtené, úprava vizuálu barevných šipek indikujících přijatou / odeslanou poštu, oprava zařazení odeslané pošty do nesprávného adresáře hned po odeslání, zobrazování chyby v případě pokud příloha obsahovala symbol "+" a oprava týkající se opakovaného zadávání hesla i při změně malých parametrů v nastavení mailového modulu)

Firmy:

 • Oprava grafického zobrazování kontaktních údajů v profilu firmy

Výkazy práce:

 • Opravená odezva okna průběžného vykazování, která vizuálně nereagovala na ukončení a přidání nového výkazu
 • Oprava chyby, která vznikala při úpravě koncového času výkazu práce

Potřebujete se nás zeptat? Jen do toho!

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Mário Krajčír
Specialista na systém
Nahoru