Upravit stránku

Co je v eBRÁNA systému nového

1. Ušetříte několik minut denně zdlouhavého hledání v e-mailech

Máte obsáhlou permanentní databázi e-mailů? Pak určitě víte, že hledat ten jeden, který zrovna potřebujete, může být pěkně otravné. Díky novému filtrování už máte všechny e-maily pod kontrolou. V modulu Firmy, do záložky Emaily jsme přidali klasická vyhledávací pole. Abyste tedy našli potřebný e-mail, stačí znát datum jeho přijetí, příjemce/odesílatele nebo předmět.

2. Usnadníte a automatizujete procesy ve firmě. Už nemusíte stále dokola kopírovat texty

Automatizace dokáže ve firmě ušetřit moře času. V eBRÁNĚ ji také využíváme. A protože nás už nebavilo nekonečné kopírování textů, tabulek nebo sloganů do e-mailů a článků, připravili jsme do systému možnost tvořit vlastní šablony. A jak to funguje? Vytvoříte si jednu šablonu, kterou naplníte textem, pojmenujete ji a vždycky ji vložíte přesně tam, kam zrovna potřebujete. Do aktivity, e-mailu, článku… prostě všude tam, kde máte k dispozici textové pole.


Narazili jste v eBRÁNA systému na místo, kde by se vám šablony hodily, ale my jsme je tam ještě nepřidali? Napište nám. Rádi se na to podíváme!

3. Vyhnete se problémům s neproplacenými fakturami - vystavujte zálohové

Ne každou fakturu chcete vystavit hned naostro. Proto máte ode dneška k dispozici zálohové faktury. V pohodě si tak potřebné položky vystavíte na zálohovku, kterou později převedete na vydanou fakturu nebo použijete ještě daňový doklad k platbě.

Díky zálohovým fakturám se můžete vyhnout problémům s nezaplacením ze strany zákazníka. Zálohová faktura je pouze předpis k platbě, nevstupuje do účetnictví a daní.

4.  Propisování fotek kolegů do adresáře a mobilu

U svého profilu v eBRÁNA systému si každý může nahrát fotografii. Od teď se ale tato fotka zároveň propíše i do soukromého adresáře v modulu Kontakty. Z obyčejného kontaktu se tak rázem stává kolega, obchodní partner, klient… Navíc se díky synchronizaci fotka uloží i do vašeho mobilu. Jakmile vám tedy zavolá kolega, už to nebude jen jméno a číslo, ale i tvář. Teď už zbývá jenom zařídit celofiremní focení :-).


Nevíte, jak v systému docílit toho, aby vaše kontakty na kolegy a klienty byly stále aktuální? Podívejte se na návod synchronizace systému s mobilem. Nebo se obraťte na nás, poradíme vám.

Co jsme v eBRÁNA systému vylepšili

1. U aktivit se zobrazují články s aktuálními tématy a potřebné dokumenty

Používáte v aktivitách boční panel se znalostní bází? Pokud ne, tak od teď určitě budete. Rozšířili jsme totiž jeho funkci - nyní si můžete článek zatřídit nejen pomocí potenciálu, ale přímo podle typu aktivity nebo štítku. Každá aktivita, která bude obsahovat jeden z příznaků, bude zobrazovat daný článek v bočním panelu znalostní báze. Kromě článku můžete zobrazovat i složky z dokumentového skladu a mít je tak pořád po ruce. Nemusíte proto zbytečně trávit čas jejich hledáním.

2. Snadněji získáte potřebná data z výkazů práce a lépe vyřešíte zastupitelnost

Výkazy práce vám pomáhají evidovat veškerou práci, kterou odvedete. Tento modul je proto velmi důležitý, a tak jsme k němu přidali několik novinek. Hlavní je možnost filtrování - vyfiltrujete si tak odpracovaný čas např. za konkrétní období, po uživatelích, po zakázkách apod. Pro rychlejší zpřesnění máte nyní k dispozici i pole pro hledání přímo na sloupci. Také jsme přidali nové pole Odpracováno do listového výpisu.

Pokud potřebujete přidávat výkazy za kolegy, kteří zrovna nejsou online, nastavíme vám práva, která vám to umožní. Např. vedoucí může přidat výkaz za kohokoliv, ostatní pak jen za lidi z oddělení apod. Stačí nás kontaktovat.

Drobné úpravy a vylepšení

  • Pustili jsme se do spousty malých úprav ve stylování, zalamování textu apod.
  • Nyní můžete k emailu přiložit jakýkoliv typ dokumentu - dokonce i .xlxs apod. ze softwaru LibreOffice.

Teď je jen na vás, abyste všechny novinky a vylepšení ve svém eBRÁNA systému vyzkoušeli. Kdyby vám něco nefungovalo nebo byste ocenili ještě další vylepšení, určitě se nám ozvěte.

Potřebujete se nás zeptat? Jen do toho!

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Mário Krajčír
Specialista na systém
Nahoru