Upravit stránku

CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ je pražská advokátní kancelář poskytující již 25 let právní služby podnikatelským subjektům.

Odborné zaměření advokátní kanceláře zahrnuje všechny oblasti a fáze podnikání včetně mimořádných situací, které při podnikání mohou nastat. Jejich kancelář rozhodně nepřehlédnete, od roku 2010 sídlí ve 26 patře nejvyšší pražské budovy City Tower s výjimečným rozhledem po celé Praze.

eBRÁNA system začali využívat od května minulého roku. Jeho plnému zapojení do provozu firmy předcházelo několik konzultací a úprav systému pro účely advokátní kanceláře.

V systému využívají především modul Články, dokumentový sklad a vnitrofiremní sociální zeď, díky které se mohou navzájem informovat o aktuálních dění ve firmě, tak i o novinkách z právní oblasti.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ stála u počátků Klubu přátel opery Národního divadla a založení nadačního fondu BOHEMIAN HERITAGE FUND. A právě i díky těmto aktivitám byla opakovaně oceněna titulem Právnická firma roku v oblasti pro bono a společenské odpovědnosti. 

V roce 2009 po  zvolení Pavla Smutného presidentem Česko-izraelské smíšené obchodní komory se kancelář rovněž významně zapojila do podpory mezinárodních investic, českého exportu a obecně široké mezinárodní spolupráce.  
Nahoru