Upravit stránku

Autorizovaný servis značek BOSCH a SIEMENS

Odborně vyškolení technici ze Škaloud – servisní, s.r.o. Vám zajistí rychlou, kvalitní a dostupnou opravu domácích spotřebičů, praček, myček, sušiček a mnoho dalšího. Díky úkolovacímu systému vždy vědí, kdy a kde mají být a jaká oprava je na místě čeká.

"eBRÁNA systém jsme začali využít především z důvodu lepší evidence zakázek, protože starý systém "papír a tužka" přestával fungovat. V eBRÁNA systému nyní zaznamenáváme jednotlivé výjezdy techniků, veškeré informace o opravách a požadavky na náhradní díly. Vše je hned dostupné a bez čekání."

                                                                                                                         Jan Škaloud, majitel                                                                                                               

O kompletní eBRÁNA systém projevili zájem v září minulého roku. Samotnému nasazení systému do firmy předcházelo několik konzultací s produktovým specialistou. Na konzultacích se probírali nejen vnitřní firemní procesy, ale i možné úpravy systému, aby do puntíku splňoval požadavky, jaké servisní firma má.

Jak to celé funguje?

Servisní technici si systém můžou spustit  nejen na notebooku, ale i v mobilu nebo tabletu a jedním kliknutím jednoduše z úkoly zjistí kam, kdy pojedou, co mají opravit i všechny potřebné údaje k danému zákazníkovi (komunikace s klientem, historie oprav)

Po opravě do úkolu následně přidají i fotografii opravované věci a do poznámky připíšou, zda je věc opravena nebo jaký náhradní díl bude potřeba objednat.

Nahoru