Upravit stránku

Nové vlastnosti eBRÁNA systému

1. Na nástěnce sledujete skutečně jen to, co Vás zajímá

Díky sdílené firemní komunikaci, nástěnce, jste stále v obraze. Na základě Vašich podnětů jsme se rozhodli nástěnku ještě trochu vylepšit. Teď ji můžete přizpůsobit tomu, co Vás zajímá.

  • Zapojíte se do vlákna diskuze a pokaždé, když někdo přidá nový komentář, vyskočí Vám upozornění.

  • Můžete vkládat příspěvky cílené na konkrétní skupinu nebo oddělení pomocí nové funkce Sdílet. Využijete například pro rychlé informování o svolané poradě.

  • Rychlejší a pohodlnější vkládání příspěvků. Původní modální okno jsme nahradili textovým polem, které se Vám zobrazí hned po kliknutí na zelené plusko.

Více o nových možnostech nástěnky se dozvíte v manuálu. Nebo nás kontaktujte.

2. Máte nápad na vylepšení systému? Sem s ním!

Určitě se Vám už stalo, že jste při práci v eBRÁNA systému dostali nápad, jak zefektivnit práci v konkrétním modulu. Od teď máte jednoduchou možnost předat svoje postřehy pomocí nové vlastnosti Zpětná vazba.

Jak to funguje? Tlačítko pro zpětnou vazbu máte k dispozici na spodu levého menu (ikona žárovky) nebo pod nabídkou pod svým jménem. Kliknutím aktivujete modální okno, do kterého napíšete svůj námět a kliknutím ho odešlete. Odesláním založíte novou aktivitu přímo v našem interním systému v eBRÁNĚ. Vaše připomínka se tak dostane do správných rukou.

Co jsme v eBRÁNA systému vylepšili

1. Rychlejší vyhledávání nad všemi sloupci listu

Zkušení uživatelé systému si už jistě všimli, že si pomocí velkého filtru mohou přizpůsobit zobrazené sloupce listu tak, aby hned viděli potřebné informace. Dříve však tyto nově zobrazené sloupce neměly aktivní možnost rychlého vyhledávání, což jsme nyní zlepšili.

Každý nově zobrazený sloupec má toto vyhledávací pole aktivní. Umožňuje tak efektivně dohledávat konkrétní záznamy. Pokud nevíte, jak filtr ve sloupci upravit, nebo narazíte na sloupec, který toto nové vyhledávací pole ještě nemá, napište nám. Rádi Vám s tím pomůžeme.

2. Hledání v aktivitách podle sledujícího

Nepamatujete si název aktivity ani její obsah, ale víte, se kterým kolegou jste úkol řešili? Tak právě pro Vás je nová vlastnost velkého filtru aktivit, která umožňuje filtrovat podle sekce Sledující.

Drobné úpravy a vylepšení

  • Revize konceptů v mailovém klientu - upravili jsme práci s rozepsanými emaily.
  • Orgboard - oprava zobrazování vizitek s informacemi o uživateli.
  • Orgboard - řazení zaměstnanců v rámci oddělení podle abecedy.
  • Zakládání osob - revize v přidělování pozic nové osobě.

Jak se Vám líbí novinky a vylepšení v eBRÁNA systému? Když budete potřebovat pomoct s nastavením, volejte, pište. Nebo použijte novou funkci Zpětná vazba.

Potřebujete se nás zeptat? Jen do toho!

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Mário Krajčír
Specialista na systém
Nahoru