Upravit stránku

Upravili jsme menu

1. Položky v menu máte stále po ruce

Na seminářích jste nám řekli, že menu v systému je pro vás nepřehledné. Proto jsme ho vymysleli úplně jinak. Nyní máte všechny položky menu pěkně po ruce. Už je nesymbolizuje pouze ikona, ale jsou i pojmenované, abyste ihned věděli, k čemu která položka slouží. Když už budete v systému jako doma, stačí menu zabalit pomocí nového tlačítka a zůstanou Vám z něj jenom ikony.

Rozbalené menu
Skryté menu se zvýrazněným tlačítkem

2. Menu je plně responzivní

Klidně pracujte na mobilu nebo na tabletu. Menu v eBRÁNA systému je nyní plně responzivní. To znamená, že se přizpůsobí jakémukoliv zařízení a stále zůstává přehledné.
Responzivní menu na mobilu

3. Lepší orientace v menu

Nyní v menu jasně uvidíte, kde se zrovna nacházíte. Ať už jste na hlavní stránce, nebo v podstránce.

eBRÁNA systém umí nové věci

1. Rychlé zapisování a ukládání poznámek

Když si potřebujete rychle něco zapsat a uložit, už nemusíte otevírat poznámkový blok. Do systému jsme přidali nový widget Poznámky, který funguje stejně jako známé poznámky ve Windows. Stačí si je připnout na plochu a máte je na očích, kdykoliv potřebujete.

2. Nástěnka je nyní responzivní

Využíváte s kolegy Nástěnku? Tak Vás jistě potěší, že už je responzivní. Nyní i na mobilu dobře uvidíte, kdo zrovna na Nástěnku vložil příspěvek. Nic už Vám neuteče.

Vylepšili jsme funkce eBRÁNA systému

1. Přehledné zobrazování příloh v článcích a e-mailech

Dosud to bylo tak, že když jste do článku nebo e-mailu dali více příloh, nijak jste je od sebe nerozeznali (pokud se tedy nejednalo o obrázek). A protože to bylo velmi nepraktické, rozhodli jsme se pro změnu. Nyní se pod každou přílohou zobrazí její název. Ve všem tak bude pořádek!

Před úpravou
Po úpravě

2. Lepší informace o spolupracovnících

Stejně jako u narozenin, tak i u výročí nástupu uvidíte přesné datum, od kdy s Vámi kolega pracuje. A to není všechno. Když na fotku kolegy najedete myší, zobrazí se Vám jeho vizitka, kterou si můžete prokliknout. Praktické, nemyslíte?
U výročí nástupu nyní vidíte datum
…i vizitku

Opravili jsme drobné chyby

1. Jednotné stylování napříč celým systémem

Možná jste si už všimli, že se na různých stránkách lišila třeba velikost textu. Vliv na Vaši práci to sice nemělo, ale my máme rádi, když všechno pěkně ladí. Proto jsme sjednotili stylování uvnitř celého eBRÁNA systému.

 

2. Vyladili jsme moduly ekonomiky

V zakázkách je potřeba mít přehled. A v číslech jakbysmet. Proto jsme opravili drobné chyby v zalamování textu, zobrazování sumarizačního řádku a zarovnávání sloupců.

Nahoru