Upravit stránku

Přehled výnosů a nákladů přímo v zakázce

V eBRÁNA systemu si nově jednoduchým způsobem v Zakázce naplánujete výnosy a náklady spojené se zakázkou. Slouží k tomu záložka Ekonomika.

Po založení zakázky si rychle vytvoříte ekonomický přehled propojený s časovou osou zakázky ve vztahu k příjmům a úhradam jednotlivých plánovaných položek. Získáte tak rychlý přehled o plnění ekonomických ukazatelů zakázky a zároveň rychle v přehledu zjistíte okamžitý stav.

Zároveň se v záložce Přehled automaticky vytváří přehledový graf všech potřebných dat.


Zřetelně viditelný výsledek aktivity

Na základě vašich poptávek na téma rychlého a viditelného přehledu v Aktivitách postupujeme přesně touto cestou.

Pro jednoduchý přehled o výsledném stavu obchodní aktivity jsme graficky upravili sekci, ve které se výsledek aktivty zobrazuje. Na první pohled je tak patrné, jestli bylo obchodní jednání v dané aktivitě kladné nebo záporné a z jakého důvodu. To poté velmi urychluje získat celkový přehled při zpětné procházení průběhu komunikace s klientem a odhalit případný zlom v komunikaci. 


Přehled v propojených firmách a pobočkách firem

Chyběl vám přehled v propojených firmách a obchodních řetězcích a jejich pobočkách, a tak jsme pro vás tuto funkčnost upravili. 

V kartě firmy přibylo nové aktivní pole doplněné našeptáváním z firem v databázi. Nově tak každé firmě jednoduše přiřadíte firmu nadřazenou. Díky této vlastnosti získáte přehled o firmách ve skupině či pobočkách firem, což vám umožní lépe řídit obchody podle skupinových pravidel.

Jakmile budete potřebovat vyfiltrovat všechny firmy ve skupine nebo pobočky, tak pomocí jednoduchého filtru docílíte rychle výsledku.

Věříme, že vidět rychlý výsledek zakázky, pro Vás bude velikým přínosem a zjednodušením práce. Co Vy na to, napište nám zpětnou vazbu, co si myslíte o vylepšeních systému. Případně i další návrhy, které by Vám vyhovovali.


Seznam všech vylepšení a oprav:

Nové vlastnosti

  • Zakázky - záložka ekonomika
  • Osoby - nově přidané štítky, poznámka, lepší přehledová záložka, drobná vylepšení UX

Vylepšení

  • Aktivity - zobrazení výsledku zavření aktivity v detailu - Dopadlo/Nedopadlo

Opravy

  • Aktivity - prověření našeptávače v poli Přiřazeno v aktivitách - na nově založená implementaci nezobrazuje správně jména
  • Aktivity - nesprávné zobrazení sekce s výsledkem aktivity v každém typu

Jádro

  • Vylepšené importování prvotních dat do systému pomocí XLS - Firmy, osoby, pozice

 

Nahoru