Upravit stránku

V průběhu března jsme si vyčlenili čas na realizaci jednoho malého, ale o to důležitějšího rozšíření, které se projeví v práci s firmami a aktivitami. Nové rozšíření zvýší přehled nad tím, kdo a co má přesně na starosti. Rádi bychom Vám představili novinku označenou jako "Zodpovědné osoby".

Rozšířený pohled na personální zodpovědnost

Pokud jste v pravidelné komunikaci s konkrétním klientem, je pro Vás důležité udržet kontinuitu spolupráce, tedy aby konkrétní práce řešili ideálně stejní lidé. Nejen že to přinese mnohem větší efektivitu práce u Vás ve firmě, ale navíc Vaši klienti získají pocit stability a vědomí, že když budou něco potřebovat, ví na koho se obrátit. Ale jak takovou věc zařídit, když množství klientů roste a nemůžete si pamatovat, kdo má koho na starosti.

A právě tady přichází na scénu naše nová funkčnost, která Vám umožní si ke každé firmě udělat poznámku, co přesně konkrétní zaměstnanec(i) pro klienta dělá a komu tedy mají být úkoly předávány. Vzniká tak velmi jednoduchý způsob, jak již na vstupu velmi efektivně roztřizovat práci s klientem a navíc mít nad celým procesem jednoduchou kontrolu.

... a pár drobných oprav

 

  • Oprava chyby, která se objevovala při vytváření aktivity typu jednání
  • Oprava chyby ve zpracování vazby mezi potenciály a znalostní bází

Potřebujete se nás zeptat? Jen do toho!

Můžete vyplnit formulář, poslat e-mail nebo zatelefonovat. Je to jen na vás

Mário Krajčír
Specialista na systém
Nahoru