Upravit stránku

Specialista na zděné nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč

S AW DOMY se Váš sen o krásném bydlení stane realitou. Vybírat můžete z více než 1600 typových řešení různých variant rodinných domů na klíč od 1,2 mil. Kč.  V jejich nabídce rodinných domů najdete tradiční, moderní, řadové nebo bungalovy.  

Společnost AW DOMY s.r.o. projevila zájem o eBRÁNA systém na konci roku 2016. Ve firmě chtěli získat přehled v úkolování, evidenci zakázek a zlepšit vnitrofiremní komunikaci. Začátkem roku 2017 nejprve využívali zkušební verzi systému, kdy pan Wéber postupně s produktovým specialistou ladil detaily, aby vše bylo připravené do plného provozu. Letos v květnu to byl rok, co se systém rozhodli naplno používat.

Pavel Wéber

Pavel Wéber

Jednatel

"Vedení společnosti má díky systému dokonalý přehled o aktivitách týkajících se vnitropodnikových úkolů, o klientech, kooperujících firmách apod. Navíc na atraktivitě systému přidává podniková sociální síť, která umí přiblížit zaměstnance jak v rovině pracovní, tak i v osobní"

Se systémem teď mají, co požadovali. Přehlednou evidenci klientů, zakázek a  mohou sledovat plnění daných termínů. Navíc díky firemnímu intranetu mohou zefektivnit komunikaci mezi pobočkami v Praze a Hradci Králové.

Chcete si zdarma vyzkoušet demo verzi systému?

Nahoru