Upravit stránku

Jsme rádi, že mezi naše spokojené klienty využívající systém, můžeme od nového roku zařadit  i tento krásný pražský hotel Boutiuqe Hotel Seven days. Hotel se nachází přímo v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí v krásné historické budově z roku 1888. 

V harmonii s celkovou architekturou hotelu byly navrženy i pokoje, které jsou v příjemných přírodních barvách, klimatizované a plně nekuřácké. 

Stmelování kolektivu

V Boutique Hotel Seven Days hledali způsob, jak zjednodušit svoji vnitrofiremní komunikaci, stmelovat kolektiv a  jednoduše informovat personál o novinkách a akcích v hotelu.

Radka Königsmarková

Radka Königsmarková

" eBRÁNA systém jsme si zvolili především díky přehlednému firemnímu intranetu. Využíváme ho k vnitrofiremní komunikaci, informování personálu o novinkách, aktuálním dění v hotelu a nových posilách v týmu. V systému také evidujeme docházku zaměstnanců a máme v ní přehled." 

Na eBRÁNA systém narazili v listopadu minulého roku. Využili možnosti vyzkoušet si zkušební demo verzi systému a poté prostřednictvím konzultace s produktovým specialistou probrali možnosti systému a jeho nejlepší využití pro organizaci hotelu. V průběhu ledna poté začali pracovat na plnohodnotném nasazení systému do hotelového provozu. 

V eBRÁNA systému využívají především vnitrofiremní sociální síť díky níž se  navzájem snadno informují o aktuálním dění.

Nahoru