Upravit stránku

1. Nově přidaný sumarizační řádek v jakémkoli výpisu 

Nyní si v jakémkoliv modulu můžete číselné sloupce sumovat nebo průměrovat. Hned tak vidíte například kolik hodin je odpracováno na zakázce, jaký je průměrný odhad vs. realita. V zakázkách si pak vyfiltrujete například aktuálně rozpracované zakázky a sesumujete je podle výnosu, nákladu nebo zisku. Použití sumarizační řádek najde nejvíce v zakázkách aktivitách nebo výkazech práce.

2. Ve výpisech nyní můžete rychle vyhledávat nad čísly

Druhou novou úpravou je možnost lepšího filtrování nad číselnými sloupci pomocí rychlého hledání (políčka hned pod názvem sloupce, zapínat se dají pomocí ikony lupy vpravo nahoře). Nyní je možnost zvolit si, jestli má být hledané číslo větší, menší, rovno nebo větší, rovno nebo menší - obrovské zjednodušení hledání namísto původního vyhledávání přesné shody.

3. Při předání aktivity na člověka co má dovolenou, dostanete upozornění

Pokud předáváte aktivitu na člověka, který má zrovna v době kdy to potřebujete mít hotové dovolenou, dostanete upozornění a můžete se rozhodnout, jestli to uděláte sami nebo jestli předáte aktivitu někomu jinému nebo si posunete datum splnění. Každopádně o tom ale víte. Je to drobnost, která ale ušetří klienty od posouvání termínů nebo tahání lidí z dovolené.

 4. Nově můžete pokročile filtrovat v modulu Články

Modul Články je místo, kde jsou uložené úplně všechny firemní oznámení, novinky, znalosti, odborné články.  Ve chvíli kdy hledáte konkrétní věc z daleké minulosti, tak vám přijde pokročilé filtrování vhod.

5. Lepší načítání modálních oken na mobilních zařízeních

Zrevidovali jsme modální okna, takže se nyní všechna na výšku přizpůsobují svému obsahu a zároveň se lépe chovají textová pole a richtexty, které jsou v modálních oknech zobrazené. Jsou tím opravené chyby, kdy nešlo korektně posouvat text uvnitř textového pole, které je v modálním okně. Zároveň se modální okna lépe zobrazují i na mobilních zařízeních. 


Další vylepšení a úpravy

 

Firmy

  • vylepšené načítání dat z externí databáze - stahujeme nyní více kontaktních údajů a sídlo společnsoti
  • odkaz na načtení z dat z externích databází je i v detailu firmy - pro dotažení dat není potřeba přepínat do editace

Zakázky

  • ekonomické widgety na přehledu nebudou v “základním režimu ekonomiky”  zobrazeny

Kalendář

  • potvrzení účasti na událost z detailu - dokončení pro opakující se události - možnost odmítnout účast pouze na jedné z řady opakovaných událostí

Emaily

  • zobrazení zatřízené odpovědi na uložený e-mail, z adresy která není nikde v systemu uvedená
  • založení složky na serveru při prvním napojení schránky a prvním odeslání e-mailu
Nahoru